Hei, kuinka voimme auttaa?

Logitech K120

0.0 (0)
Lisätiedot:
Näppäimistön tyyppi: Kalvo
Tarkoitus: Ei ole määritelty, Työ
Näppäimistön kieli: Venäjä (RU)
Tuotekoodi: 279363
Vain sovelluksessa HobbyHall PLUS -jäsenille! Kerrytä Hobby Hall raha tuplana*!

Normaalihinta

2819
Myyjä:
Kuukausiraha ®  800 /kk

Postin pakettiautomaatti

12. elokuuta

595

Kotiinkuljetus

12. elokuuta

1395

Postin noutopiste

12. elokuuta

1495

Toimitusajat ovat arvioita. Tarkka toimituspäivä näytetään postinumeron syöttämisen jälkeen tai tilausvahvistuksessa.

Postin pakettiautomaatti

12. elokuuta - 14. elokuuta

595

Postin noutopiste

12. elokuuta - 14. elokuuta

1495

Kotiinkuljetus

12. elokuuta - 14. elokuuta

1495

Toimitusajat ovat arvioita. Tarkka toimituspäivä näytetään postinumeron syöttämisen jälkeen tai tilausvahvistuksessa.

Myyjä:

Tuotteen kuvaus: Logitech K120

Logitech K120 - Näppäimistö - USB - venäjä

Logitech

Logitech (joskus lyhennetty nimellä Log) on sveitsiläinen tietokonetarvikkeiden ja -ohjelmistojen valmistaja. Yhtenä markkinajohtajista Logitech valmistaa tuotteita, kuten tietokoneen hiiriä ja näppäimistöjä, tablet-tarvikkeita ja erilaisia Bluetooth-laitteita.
Kuuluisassa Piilaaksossa lanseerattu Logitech on kasvanut yhdeksi tunnetuimmista brändeistä lähes puolessa vuosisadassa. Kiitettävät saavutukset ja kokemus ovat auttaneet Logitechia pääsemään uskomattomaan alkuun ja voittamaan asiakkaidensa luottamuksen.
Logitechin tietokonehiiret ovat maailman arvostetuimpia. Vuonna 2007 Logitech lanseerasi MX Air Mouse -hiiren, joka seuraa luonnollisia ja ergonomisia käsieleitä ja on sittemmin tarjonnut kuluttajille ergonomisia, laadukkaita ja helppokäyttöisiä tuotteita, joita tavalliset käyttäjät, pelaajat ja toimistotyöntekijät arvostavat. suunnittelijat ja IT-ammattilaiset.

Logitech K120 Logitech

Verkkokaupassa käytetyt tuotekuvat ovat havainnollistavia ja voivat poiketa tuotteesta.

Yleiset tuotetiedot: Logitech K120

Tuotekoodi: 279363
Kategoria: Näppäimistöt
Valmistajan koodi: 920-002506
Pakkausten määrä: 1 kpl
Pakkauksen koko ja paino (1): 0,28 x 0,2 x 0,14 m, 0,25 kg
Myyjän kotimaa: Suomi
Valmistajan koodi: 920-002506
Tuotemerkki: Logitech
Tyyppi: Johdollinen näppäimistö
Näytä: Logitech, johdollinen näppäimistö näppäimistöt
Painikkeet: 105 kpl
Kaapelin pituus: 1.5 m
Valaistus: Ei
Lisäavaimet: Numerolohko
Yhteensopiva seuraavien laitteiden kanssa: Ei ole määritelty
Tuettu ympäristö: Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11, ChromeOS
Tuetut teknologiat: USB, Plug & Play
Leveys: 15.5 cm
Korkeus: 2.35 cm
Syvyys: 45.8 cm
Paino: 0.55 kg
Laturi mukana: Ei
Pikalataus (USB PD): Ei
Myyjä: Hobbyhall.fi
Näppäimistön tyyppi: Kalvo
Tarkoitus: Ei ole määritelty, Työ
Näppäimistön kieli: Venäjä (RU)
Kaikki tämän merkin tuotteet: Kaikki Logitech tuotteet
Valmistaja: Daniel Borel Innovation Center; EPFL-Quartier de l'Innovation, Lausanne, 1015, Vaud, Switzerland; [email protected]

Tuotteiden kuvat ovat havainnollistavia. Tuotekuvauksen videolinkit ovat vain tiedoksi, joten niiden sisältämät tiedot voivat poiketa itse tuotteesta. Alkuperäisten tuotteiden värit, huomautukset, parametrit, mitat, koot, ominaisuudet ja/tai muut ominaisuudet voivat poiketa niiden todellisesta ulkonäöstä, joten katso tuotetiedot tuotekuvauksista.

Muita kiinnostavia tuotteita
Kumppanitarjoukset
Sponsoroitu

Arviot ja arvostelut (0)

Logitech K120
Ole ensimmäinen, joka jättää arvostelun!
Tätä tuotetta voivat arvioida vain Hobbyhall.fi rekisteröityneet asiakkaat.
Kirjoita arvostelu

Suosittelemme ostamaan yhdessä Logitech K120 kanssa


Parhaat tuotteet myyjältä Hobbyhall.fi